Naši členové
Zdena Chaloupková Dači od Trojské skály, Bary z Březinského zámku Plemeno: Novofundlandský pes Ike Turner Tender Flash, Plemeno: Border kolie Everything Junior Third de la Tormenta del mar (Lojza) Plemeno: Belgický grifonek https://ch-s-dabaike.webnode.cz/ |
Dači Zkoušky: ZZO, ZM, ZVV1,ZOP,ZPU1, BH,FPR1, STPr1,RHT-WA/A, RHT-WA1 Výstavy: CAJC, 2x CAC, R. CAC,2x V2, Krajský vítěz Bary Zkoušky: ZZO, ZM,ZVV1, ZOP, ZPU1, ZPU2, BH, SPR1, SPR2 Výstavy: 2x V1, Krajský vítěz Ike Zkoušky: BH,ZZO1,ZZO2 Lojza Výstavy: V1, CAJC,CAC, BOJ, res.CACIB, 3xCACIB, 4x BOB, Národní vítěz, Český šampion |
|
Marie Koncová Hermina ze Slaného království Plemeno: Cane Corso Italiano Goldie Plemeno: Staford |
Zkoušky: ZZO, BH, ZOP |
|
Petr Jerman Alexis z hrášku Plemeno: Německý ovčák |
Zkoušky: | |
Iveta Podrabská Barthemius Magic Black Diamond Plemeno: Velký knírač Ch.s. https://magicblackdiamond.webnode.cz/ |
Zkoušky: BH, ZVV1, IPO VO, ZZO1,FPR1, FPR2 3.místo na MČR mládeže v ZVV1 Výstavy: Nejkrásnější dorost výstavy ČKŠ-J, CAC, CAC ČMKU, BOB, 2x ČKŠ Národní vítěz |
|
Dominika Podrabská Annie Magic Black Diamond Plemeno: Velký knírač Ch.s.https://magicblackdiamond.webnode.cz/ Celsius Magic Black Diamond Plemeno: Velký knírač |
Zkoušky: ZOP,ZPU1, BH, IPO VO, FPR 1, FPR 2, FPR 3, ZZO,ZZO1, ZM, ZVV1, ZPS1, Výstavy: V1, 3xVTM, 3x CAJC, 5x CAC, 3x Junior BOB (Nejlepší mladý plemene), 2x ČKŠ,res.ČKŠ, ISPU cert. 2x Krajský vítěz Junior šampion ČR Šampion ČR |
|
Gabriela Volná Bárt Remi Plemeno: Německý ovčák Chilli Clever Fox Plemeno: Belgický ovčák malinois |
Bárt Zkoušky: Služební zk. PČR - H1, P1, BH, FPR 1, FPR2, IPO1 Chilli Zkoušky: BH |
|
Tereza Vajnerová Sunny Plemeno: Zlatý retrívr Limmet z údolí Úpy Plemeno: Německý ovčák |
Sunny Zkoušky: ZZO, BH, Fpr1, Fpr2, Fpr3 1.místo na výběrové soutěži MČR mládeže stopařů ve Fpr1 2017, 2.místo na výběrové soutěži MČR mládeže stopařů ve Fpr3 2018 Limmet Zkoušky: BH, IPO1,IGP2,IGP3 MLADÝ MISTR - mistroství mládeže a juniorů německých ovčáků v IPO1 2018 MISTR MLÁDEŽE 2019 - MČR mládeže a juniorů všestranní v IGP2 JUNIORSKÝ MISTR - mistroství mládeže a juniorů německých ovčáků v IGP3 2019 |
|
Simona Hořejší Connie Plemeno: Čivava Amálka od Kobylky Plemeno: Německý Křepelák |
Connie Zkoušky: ZZO Amálka Zkoušky: ZZO |
|
Karolína Slivoňová Tobi Plemeno: Zlatý retrívr Dakar z Krasového kraje Plemeno: Belgický ovčák malinois |
Tobi 3.místo na výběrové soutěži MČR mládeže stopařů ve Fpr1 2016 Dakar |
|
Jiřina Hariščáková Plemeno: Rotvajler |
Zkoušky: | |
Jiří Šeda Carbon Steel Groenoir Plemeno: Belgický ovčák groenendael |
Zkoušky: | |
Bolfíková Lucie Plemeno: |
Zkoušky: | |
Josef Kinzl Dargo Vepeden Plemeno: Německý ovčák |
Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3 1.místo - Král stopařů Křivoklátska 2014 1.místo - MČR stopařů 2012 |
|
Martina Jahodářová Izabela Jack Plemeno: Rotvajler |
Izabela Zkoušky: ZZO,BH, FPR1,FPR 2, ZM,ZVV1 |
|
Karchňáková Božena Plemeno: |
||
Ratzenbeková Lenka Plemeno: |
||
Smetanová Michaela Plemeno: |
||
Alena Kováčová Tarzan Plemeno: kříženec |
Zkoušky: ZOP, ZZO, ZZO1 |
|
Jana Cimfe Betty Od devíti vrb Plemeno: Velký knírač |
Zkoušky: ZZO, ZZO1 |
|
Jakub Petrák Plemeno: Belgický ovačák malinos |
Zkoušky: |
|
Veselá Martina Plemeno: |
Zkoušky: | |
|
Zbyněk Kindl Plemeno: |
Zkoušky: |
Plemeno: |
Zkoušky: | |
Jakub Karbusický Plemeno: |
Zkoušky: | |
Radka Štěpánková Plemeno: |
Zkoušky: | |
Denisa Šímová Moona Plemeno: |
Zkoušky: | |